גן ספיר

שכבת גיל: טרום טרום חובה

צוות הגן:

גננת- רונה יקטר

סייעות- שירן עבודי ואתי ארביב

האני מאמין החינוכי: כל ילד הוא עולם ומלואו, הוא ראוי לכבוד, להערכה, להכרה, פיתוח דימוי עצמי חיובי וביטחון עצמי. הגן צריך להיות מקום בטוח ומוגן לילד. מקום שהילד ירגיש בו אהוב, רצוי ושייך.

תוכנית הלימודים בגננו : תוכנית הלימודים היא מגוונת, עשירה, תואמת את התפתחות הילדים, משמעותית גם בחצר וגם בתוך הגן ומתאימה לתוכניות הליבה של משרד החינוך שמתחלקות לחמישה תחומי ידע: כישורי שפה,מורשת ומסורת, מתמטיקה ומדעים,אמנויות (תיאטרון,מוזיקה) וכישורי חיים. הלמידה נעשית גם במליאה במפגשים, גם בקבוצות קטנות וגם פרטני… בגננו אנו יוצרים הזדמנויות לשים את הילד במרכז על ידי פעילויות שונות וזאת כדי לאפשר לו לבלוט, לשתף, לקבל תשומת לב ואהבה, לעודד את הביטחון העצמי שלו ועוד..

דרך הלמידה בגננו:  אחת הדרכים הכי חשובות של ילדים ללמידה היא דרך משחק, והצורה האפקטיבית ביותר ללמידה משמעותית היא שהילד ילמד בצורה מוחשית, דרך התנסות אישית ולמידה חוויתית.

דוגמאות מחיי הגן: טיולים רגליים בסביבת הגן, תוכנית "חוסן חינוך" (מערך פסיכו-חינוכי הכולל מגוון תכניות לפיתוח ולחיזוק חוסן אישי), פעילויות אפייה ובישול, פרוייקט "השיר שלי", "הורה קורא", סדנת חומרים, התנסויות מוטוריות המעודדות ביטוי חושי.

צור קשר

הצטרפו לניוזלטר שלנו