אשכול בוסתן

אשכול גנים הינו מודל חינוכי המאגד בתוכו מספר כיתות גן במתחם משותף תחת הנהלה אחת.  אשכול הגנים "בוסתן" שוכן בצידה המערבי של העיר רמת השרון בניהולה של רוית נוני אשר מחנכת ומנהלת 29 שנה במערכת החינוך של רמת השרון.

במתחם האשכול 130 ילדים סה"כ. כיתת גן טרום-טרום גילאי, גן טרום חובה וחובה, גן טרום חובה, גן חובה וכיתת גן לילדים בעליי צרכים מיוחדים. צוות האשכול כולל חמש גננות ועשר סייעות. הצוות מלווה ומודרך על ידי מנהלת האשכול, האחראית על התחום הפדגוגי והמנהלי.

כל גננת מתאפיינת בשוני ניכר מרעותה וייחודית בדרכה, ועל כך אנו מברכים, עם זאת מושם דגש על הרחבת עבודת הצוות וייזום פעילויות משותפות לרווחת כלל ילדי האשכול, הוריו והקהילה הסובבת אותו. לצוות מצטרפים אנשי העשרה מומחי תוכן מדריכה לחינוך הסביבתי וחקר ומדע , מורה לתיאטרון סיפור ומורה לאומנות פלסטית, מורה לחינוך גופני, מורה לריתמוסיקה.

גני האשכול פועלים באוטונומיה תוך זיקה לתוכנית לימודים אשכולית.

הרעיון המרכזי של אשכול גנים הוא איגום משאבים, מתן אפשרות לדיאלוג מקצועי ולניוד עובדים וילדים על פי צרכים מתעוררים.

שילוב הילדים מהחינוך המיוחד עם שאר ילדי האשכול נעשה בשיתוף הדרגתי בהתנהלות היום יומית, בתהליך השילוב מגיע הילד לשהות במסגרת החינוכית הרגילה.

גן אגוז

גילאים: טרום טרום חובה

צוות הגן: גננת הגן – רעות גרופי גורי. סייעות- שני ושני

אני מאמין: למידה משמעותית בגן נעשית מתוך החוויה של הילד, באמצעות משחק, יצירה ואומנויות שונות. חינוך לערכים של כבוד הדדי וחברות.


גן תמר

גילאים: חובה

צוות הגן:  גננת הגן – גננת מיכל בצלאלי קומפלר, שתי סייעות – זוהרית וסתיו.

אני מאמין : צוות הגן מאמינים שכל ילד הוא יחיד ומיוחד, הקשבה לילדים והתייחסות בכבוד למחשבותיהם ורעיונותיהם לתחומי העניין שלהם, יוצרת אצלם תחושת ערך ומסוגלות.


גן זית

גילאים: טרום חובה

צוות הגן: גננת הגן – מור רז. סייעות- הילה ונעמי

אני מאמין: סקרנות טבעית של הילדים תוך עידוד לחשיבה ירוקה ושמירה על הסובב אותנו על ידי הכרות עם בעלי החיים, הדומם והצומח בסביבה הקרובה תוך מתן כבוד.


גן תאנה – ח.מ

גילאים: טרום טרום חובה

צוות הגן: גננת הגן – דנה שפירו.

סייעות- רחלי ודקלה

אני מאמין:הגן הוא מקום בטוח ומוגן לילד, מקום בו הילד ירגיש אהוב ורצוי, תוך מתן עידוד ותחושת מסוגלות ,כבוד ותמיכה. עבודת הצוות בגן שמה דגש על קידום וצמיחה של כל ילד.


גן שיזף

גילאים: טרום חובה+ חובה

צוות הגן: גננת הגן – הדס לוי שאול. סייעות- לינה ואתי

אני מאמין: העצמת היחיד ביחס לקבוצת השווים, חיזוק ושיפור יכולת ההבעה.

צור קשר

הצטרפו לניוזלטר שלנו