עירייה > ידיעה > צל"ש נוסף לעיריית רמת-השרון על ההיערכות לשעת חירום

צל"ש נוסף לעיריית רמת-השרון על ההיערכות לשעת חירום

רשות החירום הלאומית (רח"ל) במשרד הביטחון ערכה בדצמבר 2018 ביקורת משולבת מקיפה, לבדיקת ההיערכות העירונית למצבי חירום והעניקה ציון לשבח לעירייה על ההערכות והמוכנות העירונית לכל תרחיש.

בביקורת בהובלת רח"ל, לקחו חלק נציגי משרדי הממשלה והרשויות הייעודיות: משרד החינוך, רשות המים, משרד הכלכלה והתעשייה, משרד השיכון והבינוי, משרד הפנים- פס"ח (פינוי, סעד וחללים), משרד הבריאות, חברת החשמל, משרד הרווחה, משרד העבודה והמשרד להגנת הסביבה.

כלל הגופים בדקו ביסודיות את המוכנות והיערכות של עיריית רמת-השרון למצבי חירום שונים ולאספקת מים שוטפת בשעת חירום ומשבר מים. קדם לביקורת הליך הכנה יסודי ומעמיק שהובל מול אגף הביטחון של עיריית רמת-השרון, לרבות קיום מפגשי הכנה ותיאום משרדי הממשלה.

בדו"ח הביקורת צוין: "אגף הביטחון ושירותי החירום של עיריית רמת-השרון, בראשותו ובהובלותו של מנהל האגף אריאל דוידי, הציג רמה טובה מאוד של מוכנות והיערכות למצבי החירום השונים. הצוותים העירוניים הובילו הליך הכנה ראוי, מעמיק ומקצועי, לאורך כל חודשי השנה. ככלל עיריית רמת-השרון ראויה לכל שבח אודות ההכנות היסודיות והמעמיקות שבוצעו לקראת הביקורת דנן בפרט, ובאשר להיערכות העיר למצבי חירום בכלל."

ראש העיר אבי גרובר: "היערכות למצבי חירום היא אחריות המוטלת על כל אחת ואחד מאתנו כחלק בלתי נפרד מתפקידנו בשגרת העבודה בעירייה. הציון לשבח שקיבלנו מרשות החירום הלאומית, מבטא את ההשקעה הרבה של עובדי ומנהלי העירייה ובראשם מנהל אגף הביטחון אריאל דוידי, שעשו לילות כימים ופעלו במקצועיות שליוותה את כל התרגילים וההכשרות שביצענו במהלך השנה. בזכותם תושבי רמת-השרון בטוחים יותר".

מנהל אגף הביטחון בעירייה, אריאל דוידי הוסיף: "סיכום הביקורת מעיד על מחויבות ומקצועיות של כלל יחידות העירייה ומנהלים העוסקים במוכנות לחירום במהלך כל השנה. הערכתי לכל העובדים והמנהלים ובמיוחד לסיגל סימנטוב על העבודה המאומצת בהכנות לביקורת".