עירייה > ידיעה > "מדור לדור" בתיכון רוטברג: ותיקי העיר במפגש עם תלמידי התיכון

"מדור לדור" בתיכון רוטברג: ותיקי העיר במפגש עם תלמידי התיכון

לקראת חגיגות 70 למדינה, תלמידי תיכון רוטברג הזמינו את ותיקי וותיקות העיר להתארח למפגש מרגש וחגיגי בין הדורות. במסגרת מפגש שני בפרויקט "מדור לדור", התלמידים קיימו השבוע מעגלי שיח עם בוגרי מחזור כ"ה בביה"ס ממלכתי א' ברמת השרון (לימים ביה"ס אוסישקין).
הוותיקים סיפרו לתלמידים על רמת השרון של פעם ועל ההתפתחות של המושבה לעיר שהיא היום. התלמידים גילו אין סוף עובדות שלא היו ידועות להם והוותיקים סיימו את המפגש בתחושות כי הנוער של היום הוא נוער נפלא, מעורב ואכפתי.
הדי גור, הרכזת החברתית של ביה"ס, מספרת כי החשיבה הייתה כיצד ליצור קשרים משמעותיים בין ביה"ס לקהילה: "סביב שנת ה – 70 למדינה, זו הזדמנות מצוינת להסתכל ימינה ושמאלה, להבין מהיכן באנו ולהציב שאלות של באשר לאן אנו הולכים". החיבור לכיתה שלמה של בני 70 פלוס שלמדו והתחנכו ברמת השרון, נעשה תוך שיתוף פעולה עם ועד ההורים הבית ספרי שהכיר היטב חלק מסיפורי הוותיקים בעיר וסייע ליצור את הקשרים. תיכון רוטברג שואף להפגיש כמה שיותר בין בני נוער לבין קבוצות שונות בקהילת רמת השרון ובחברה הישראלית בכלל. נוצר כאן קשר עם ותיקי העיר שמתוכנן להמשיך באופנים שונים גם בשנים הבאות.