תפריט

שלומי שבן עם איתמר דוארי

שלומי שבן והפסנתר
עם איתמר דוארי – אמן כלי ההקשה

בתום שנה עמוסה בפרויקטים מיוחדים והרפתקאות מוזיקליות מגוונות – חוזר  שלומי שבן אל השירים והפסנתר.

 מאז ומתמיד ביסס שלומי שבן את הופעותיו על מפגש אינטימי ומסעיר עם הפסנתר, אשר היווה לו מצע נוח לחקירה מתמשכת ומשתנה של שיריו. הופעות הסולו של שבן צברו עם השנים תאוצה וקהל מעריצים אדוק והפכו לעמוד השדרה של פעילות ההופעות שלו – המקום בו הוא, השירים והקהל רגילים להיפגש.

בשנה האחרונה לקח שלומי הפסקה יזומה מהופעות הסולו שלו ויצא לסייר בשבילים מוזיקליים חדשים: * המופע המשותף והמדובר  שלו עם חווה אלברשטיין * סדרת ״השתקפויות״ עם האופרה הישראלית והקאמרטה הישראלית ירושלים * מופע המחווה ל ״חלונות הגבוהים״ עם אסף אמדורסקי ויעל קראוס * פסטיבל ״מג׳סטה״ אותו הוא מנהל אמנותית ועוד.

כעת, כשהוא חמוש בגעגוע גדול ובחוויות מוזיקליות חדשות, חוזר שלומי שבן אל הפסנתר למופעים מיוחדים בהם יחבור אליו אמן כלי ההקשה הנפלא איתמר דוארי*. איתמר ושלומי נפגשו בעבר על הבמה בפרויקטים שונים ותמיד חלמו לשתף פעולה באופן מעמיק. השניים יצאו לטיול משותף במרחבי המוזיקה של שבן כשעל הבמה,  שלל כלי הקשה, מקלדות וכמובן- הפסנתר.

 *איתמר דוארי– נולד בראש פינה שבגליל והחל לנגן בגיל שש. הוא מתמחה בכלי הקשה מסורתיים ובשילובם לכדי סט כלי הקשה ייחודי ומעורר השראה שמיצב אותו ברחבי העולם כאחד המקישנים החשובים והמוערכים. דוארי שותף ליצירה עם אמנים במגוון סגנונות רחב, החל מתזמורות קלאסיות מהמוערכות ביותר ועד לשיתופי פעולה עם אמנים כמו ג׳וני גרינווד, אבישי כהן, ברי סחרוף, עידן רייכל, אביתר בנאי, ימן בלוז (כחבר מייסד של ההרכב לצדו של רביד כחלני), אסתר עופרים, אהובה עוזרי, אהוד בנאי ועוד רבים וטובים שעמם הוא מופיע ומקליט.

סוג אירוע
מופע מוסיקלי
מתאים ל:
מבוגרים, סטודנטים, צעירים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מצאתם טעות? צרו קשר

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
מצאתם טעות? צרו קשר