• אירועים
  • על אהבה וזוגיות – דני פרידלנדר וד"ר יעל דורון

על אהבה וזוגיות – דני פרידלנדר וד"ר יעל דורון

אהבה וזוגיות – הסיפור האמיתי

 דני פרידלנדר & ד"ר יעל דורון

  • מה הסוד לזוגיות מוצלחת?
    • איך שומרים על אינטימיות, תשוקה והאהבה גם אחרי שנים של קשר?
    • מתי נדע שבחרנו נכון?
    • ולמה תמיד נדמה לנו שהדשא של השכן ירוק יותר?

דני ויעל, הפסיכולוגים והמטפלים הזוגיים המוכרים מתוכנית הטלוויזיה המצליחה יוצאים מהמסך ומגיעים לרמת השרון, להרצאה ודיאלוג בגובה עיניים עם הקהל.

כולנו חולמים על אהבה ומחכים שתגיע… אבל מה עושים אחרי שמוצאים זוגיות טובה? האתגר לשמור על זוגיות טובה הוא אחד המאבקים המשמעותיים של חיינו, והוא משפיע עלינו ועל סביבתנו. לאחר שנה לא פשוטה שעברה על העולם כולו, ועל כל אחד מאיתנו באופן אישי, אנחנו נכנסים לעידן "פוסט קורונה", חוזרים לשיגרה ומנסים לפתוח דף חדש, בחיים וביחסים. אז מה עשתה השנה החולפת למשפחה, לזוגיות וליחסים באופן כללי? ואיך "חוזרים לשיגרה" אחרי שנה של ריחוק חברתי ובידוד? ובכלל, "שיגרה" זה טוב או רע? איך מתמודדים עם שיגרה ולא נכנסים לשעמום, התרחקות ובדידות בתוך היחסים? ואם כבר יש קונפליקטים ומתחים, איך מצליחים לריב "נכון" בזוגיות? הרצאה על אהבה וזוגיות, אינטימיות וקשר ואיך משמרים אותם לאורך שנים.

אודות המרצים:

ד"ר יעל דורון – פסיכולוגית מומחית, שעוסק ביחסים וזוגיות כבר מעל עשרים וחמש שנים. היא מנהלת את "מכון זוגות" ברמת גן, מדריכה סטודנטים ומטפלים צעירים, מרצה בנושאי פסיכולוגיה, זוגיות ויחסים באוניברסיטת חיפה ובמכללת פרס ברחובות. מנחה סדנאות וקבוצות בארץ ובעולם, ומדריכה צוותים שונים בשירות הציבורי בישראל בתחום הטיפול האישי, זוגי וקבוצתי. כתבה מאמרים בנושאי טיפול אישי וקבוצתי, ועורכת הספר "טיפול קבוצתי אנליטי בארץ זבת חלב ודבש".

דני פרידלנדר – פסיכולוג קליני מומחה, עובד בקליניקה פרטיות בתל אביב, עם יחידים וזוגות ומתמחה בנושאי קשר ויחסים כבר מעל לעשרים וחמש שנים. מרצה בנושאי פסיכותרפיה , זוגיות ויחסים במכללת פרס ברחובות. מנחה סדנאות ליחידים וזוגות, ומרצה בכנסים פסיכולוגים מקצועיים, בהרצאות לארגונים שונים בשירות הציבורי ובמגזר הפרטי וכן לקהל הרחב, על נושאי טיפול אישי וזוגי, ונחשב למרצה מבוקש בתחומו.

בשנים האחרונות דני ויעל משמשים כצוות המומחים של תכנית הטלוויזיה המצליחה בישראל – "חתונה ממבט ראשון" (קשת 12) תכנית דוקו-ראליטי שמתאימה בין זוגות רווקים, ומלווה אותם במהלך ששה שבועות של חיים משותפים מתועדים.

 

יום חמישי 30.12.21 בשעה 20.30 | מחיר כרטיס: 85 שקלים

 

קרדיט צילום: דרור (ג'ימי) בנימיני

שימו לב – האירוע יתקיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

סוג אירוע
אירועי בית יד לבנים
מתאים ל:

מצאתם טעות? צרו קשר