• אירועים
  • אירוע עירוני לציון יום המאבק באלימות כלפי נשים – הרצאה: "מילה של גבר" ליאון רוזנברג. קטעי מחול: "להקת מחולה – עיריית רמת השרון"

אירוע עירוני לציון יום המאבק באלימות כלפי נשים – הרצאה: "מילה של גבר" ליאון רוזנברג. קטעי מחול: "להקת מחולה – עיריית רמת השרון"

בשנים האחרונות מתחוללת מהפיכה אצל הגברים בישראל: בנוסף לתפקידים הגבריים המסורתיים – לפרנס ולהוביל, הם נדרשים גם להיות אבות מעורבים, בני זוג קשובים, ולתמוך בבנות זוגם בשאיפה לממש את עצמן מחוץ לבית.
חלקם חווים תסכול עמוק מול התפקידים החדשים הללו.
כך קרה גם למנחה הטלויזיה ליאון רוזנברג- אשתו פאולה פיתחה קריירה מרשימה והוא נאלץ לקחת עליו חלק נכבד ממטלות הבית, ובמקביל כשהחל להגיש תוכנית בוקר יומית יחד עם אשתו, הוא מצא את עצמו תחת מתקפה: הטוקבקים ברשת כינו אותו ״שפוט של אשתו״, ועוררו אצלו תהיות עמוקות על תפקידו כגבר.
בהרצאתו רוזנברג מספר באופן חשוף ועם הרבה הומור על המשבר האישי שפקד אותו, על הדרך שבחר להתמודד איתו, וכיצד הפך בשנתיים האחרונות לאחד מדובריה המרכזיים של תנועת הגבריות החדשה בישראל.
זו הרצאה שבמהלכה גברים יחושו הזדהות עמוקה ויקבלו כלים להתבונן במה שעובר עליהם, ונשים יוכלו להכיר את נקודת המבט הגברית וללמוד כיצד לפתוח בשיח חדש עם הגברים שלצידן.
קטעי מחול:
״להקת מחולה – עיריית רמת השרון״- כוריאוגרפיה: יניב הופמן
בתמיכת עיריית רמת השרון ומגוונים.

האירוע ללא עלות, אך מותנה בהרשמה מראש.

סוג אירוע
אירוע עירוני
מתאים ל:

מצאתם טעות? צרו קשר