רמת השרון נערכת לחורף

החורף מגיע וזה בדיוק הזמן לקחת ספל שוקו חם, שמיכה צמרירית ולבחור סדרה טובה. אבל רגע לפני שהוא מגיע, זה הזמן לוודא שכולנו מוכנים.
אנחנו כבר נערכים ומנקים – את התשתיות, את המקלטים העירוניים וגם את הצמחייה. בנוסף, בשיתוף חברת החשמל מתבצע גיזום עצים וענפים שנטו ליפול, גילוי מפגעים שונים העלולים לגרום פגיעה ונזק לרשתות החשמל בימי החורף הסוערים.

אבל צריך גם אתכם.ן. על מנת לשמור על בטיחותכם.ן ועל רכושכם.ן, אלו הפעולות שאנחנו ממליצים לנקוט בבתים ובחצרות – באדיבות המחלקה לתרבות הדיור:
✅ לבדוק את הקולטים בגגות, ולבחון האם חדרו את איטום הגג. אם כן, יש לבצע תיקון במקום בו הקולט שקע.
✅ לנקות פתחי מרזבים בגג, או בכל מקום אחר בו קיימים מרזבים ברכוש המשותף וגם את המרזבים עצמם באם הם נקיים מעלים, סמרטוטים, פגרים או כל חפץ אחר.
✅ לבדוק את ניקוז המים במרזבים וזרימת המים לאזורים הפתוחים.
✅ לחזק את האנטנות הקיימות ולהסיר את האנטנות המיותרות מגגות הבתים.
✅ להסיר מהגגות או ממשטחים גבוהים בבניין כל חפץ העלול לעוף ברוח.
✅ לגזום עצים הבאים במגע עם כבלי חשמל או בזק ולבצע גיזום ענפים המסכנים עוברי אורח ברכוש המשותף והפרטי.
✅ לבדוק את תקינות ארונות החשמל ואת ההארקה ברכוש הפרטי והמשותף. הארקה היא האמצעי המקובל והחשוב ביותר למניעת התחשמלות מרשת החשמל הביתית והתקנתה בבתים חדשים מחויבת בישראל על פי חוק כבר מאז שנת 1978.
✅ התקנת תאורת חירום בחדר המדרגות. באם קיימת תאורת חירום, יש לבדוק את תקינותה.
✅ בבניינים שאספקת המים שלהם מבוססת על משאבות, בעת הפסקת חשמל (בהנחה שאין גיבוי גנרטור בבניין). קיימת אפשרות, זאת בתנאי שתוכנן מראש סידור בצנרת המים של הבניין, לספק לשלוש עד ארבע קומות ראשונות מים בלחץ מרשות המים העירונית. לשם כך יש לדאוג שהמגוף העוקף יהיה פתוח. לקבלת פרטים נוספים, יש לפנות ל – "שרונים".

שיהיה לנו חורף נעים ובטוח, אנחנו כאן לשירותכן.ם

צור קשר

הצטרפו לניוזלטר שלנו