עירייה > חושבים הורות > "היעד ההורי" הרצאה של עינת נתן

"היעד ההורי" הרצאה של עינת נתן

אשת תקשורת בתחום המשפחה, מחברת רב המכר ״חיימשלי״

14/10/18 יום ראשון בשעה 20:00
ההרצאה תתקיים בבית יד לבנים

מחיר הכרטיס: 40 שקלים
רכישת כרטיסים בקופת בית יד לבנים בטלפון 03-5483851 ובאתר התשלומים

איך הופכים את ההורות – המשימה של חיינו למשהו יותר קל, נעים ומשמעותי?
ההרצאה שעשתה את השינוי לאלפי משפחות בישראל.

״אני מאמינה באווירה משפחתית שאנחנו לוקחים עליה שליטה. אני מאמינה בשיפור יחסים. אני מאמינה באינטואיציה הורית ובכוונות טובות. אני מאמינה שלפעמים מספיק לחשוב אחרת או לפרש אחרת כדי להשתפר.
כדי לכתוב את הסיפור עם יותר רגעים מאושרים בתוכו. ילדים מגיעים לעולם בלי הוראות הפעלה. ובדיוק כמו שלא יעלה על דעתנו להאכיל אותם יום כן יום לא, או להחליף חיתול רק מתי שמתחשק לנו, אי אפשר לצאת למסע ההורות בלי להבין למה הילדים שלנו זקוקים ברמה הרגשית כדי להתפתח ולהפוך לאנשים שלמים. האתגר המשמעותי שלנו כהורים הוא להרחיב במעט את הפרשנות האוטומטית. להוסיף עוד אופציות להיגיון הפרטי, שהרבה פעמים מנהל את איך שאנחנו מרגישים בסיטואציות מול הילדים ושולט בתגובותינו.
אז אנחנו מגיבים — מכבים שרפות שהם מדליקים, מתעצבנים כשהם מעצבנים, נהנים כשהם חמודים או משתפים פעולה, ובאופן כללי תלויים בהם ובהתנהגויות שלהם. אנחנו לא בשליטה אמיתית. אין לנו שליטה על המון דברים, אבל יש לנו שליטה על היחסים בבית".

ב־18 השנים האחרונות גידלה עינת נתן חמישה ילדים. במקביל פגשה אלפי הורים בקליניקה שלה, בהרצאות ובהדרכת קבוצות. היא העניקה להורים האלה הדרכה מקצועית, והם העניקו לה אפשרות ייחודית להתבונן באתגרי המשפחה במאה ה־21.
עינת נתן, מדריכת הורים, מוסמכת מכון אדלר ומשרד החינוך.

 

הצטרפו לניוזלטר שלנו


אני מאשר קבלת דיוור אלקטרוני

"היעד ההורי" הרצאה של עינת נתן

ליצירת קשר