דבר מנכ"לית העירייה

תושבות יקרות, תושבים יקרים,

ברוכים הבאים לאתר החדש של עיריית רמת השרון.

כשמתכננים ובונים מחדש אתר המיועד לשימושו של קהל גדול ומגוון כל כך, צריך לקחת בחשבון צרכים ורצונות של פלחי אוכלוסיה שונים לאורך חיים שלמים. צריך לדאוג לכך שגם
משפחות צעירות וגם אזרחים וותיקים יוכלו להתמצא ולקבל בו מענה פשוט וקל;
לדאוג שישרת גם את מי שרוצה לראות הצגה טובה וגם את מי שמוטרד ממפגע תברואתי ברחוב שלו, גם את מי שרושם את הילדה לגן עירייה בפעם הראשונה וגם למי שפתח ממש עכשיו עסק ברחוב סוקולוב. לדאוג שיהיה מסביר פנים, גלוי ופשוט, שירותי ומזמין לדיאלוג: בדיוק מה שחשוב לנו גם בעולם ה"אמיתי". אני מקווה ומאמינה שהאתר החדש מצליח לעשות את כל אלה.

בעיקר, השקענו  חשיבה וכוונה רבה כדי להפוך את ההתנהלות שלכם מול גופי העירייה השונים לקלה ויעילה יותר. שיפרנו את החיפוש באתר, הפכנו תהליכים וטפסים למקוונים והרחבנו את ערוצי ההתקשרות הדיגיטליים; הנגשנו את כל המידע הנחוץ לתושב שרוצה לפתוח עסק בעיר, והעברנו לאונליין חלק ניכר מתהליך פתיחת העסק "עסקים בעיר"; בנינו אזור תוכן עשיר, שמרכז בצורה הכי מעניינת את כל מה שקורה בעיר "מה קורה בעיר "; הוספנו צ'טבוט "שרוני " שעונה על שאלות נפוצות ומקצר את הדרך לביצוע פעולות באתר והפכנו את מוקד 106 לנגיש יותר "מוקד 106".

כמובן שהנגישות הוירטואלית הגוברת שלנו לא באה על חשבון דלתנו הפיזית – שנותרת פתוחה, כתמיד.

אני מזמינה אתכם להכיר את האתר החדש, להתעדכן באמצעותו בכל מה שחדש אצלנו ולמצוא בו עניין ותועלת. ובעיקר אני מזמינה אתכם לראות בו ערוץ תקשורת פתוח שיעזור לנו להמשיך ולהשתפר בשבילכם. בסופו של דבר, זה מה שחשוב לנו יותר מכל.

שלכם,

שירלי פאר-יגרמן

מנכ"לית העירייה

לשכת מנכ"לית העירייה

ימים ושעות קבלה:
בתיאום מראש

הצטרפו לניוזלטר שלנו