ביקור מנכ"ל משרד החינוך ברמת השרון

מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב ,ומנהלת מחוז ת"א במשרד החינוך, חיה שיטאי ערכו  ביקור רשמי במוסדות החינוך בעיר ( ג' 24/09/19) .הביקור התקיים במעמד ראש העיר אבי גרובר, מנכ"לית העירייה שירלי פאר יגרמן, סגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק החינוך, דוברת וייזר, מנהלת אגף החינוך, שלומית שפיגלבלט, צוות הפיקוח של משרד החינוך, מנהלות בתיה"ס וצוות אגף החינוך, שליוו את המנכ"ל ומנהלת המחוז לאורך כל היום.

במסגרת הביקור קיימו המנכ"ל ומנהלת המחוז שיח עם הצוותים החינוכיים אשר כלל הצגת היוזמות החינוכיות, מרחבי הלמידה והישגים לימודיים של מוסדות החינוך.

הביקור נפתח בבית-הספר "אמירים" שם התרשם המנכ"ל מהעשייה החינוכית הענפה בבית הספר וזכה לביקור והענקת שי צנוע מתלמידי מועצת התלמידים הבית ספרית. ראש העיר גרובר סיפר במפגש על בניית שני בתי"ס צומחים שסייעו לצמצום בעיית הצפיפות בכיתות, והפחיתו באופן ניכר מהעומס בכיתות וכן על תכניות העשרה. בהמשך הביקור, הגיעו המנכ"ל ומנהלת המחוז לבית- הספר "הדר" שם הציגה מנהלת בית הספר את הפדגוגיה הבית ספרית, שדרוג מרחבי בית הספר וסביבות הלמידה ואף זכו לשמוע את מקהלת תלמידי בית הספר בקטע אומנותי. מנכ"ל משה"ח שיבח את הנהלת וצוות בית הספר על ההישגים המרשימים ועל התכניות החינוכיות הפועלות בבית הספר.

בתיכון "רוטברג" הציגה המנהלת את החזון החינוכי אשר מוטמע בבית הספר, חשיבות בית הספר בהיותו תיכון עירוני ערכי ושילובם של כל התלמידים מהעיר, קידום הישגי התלמידים וחשיבות שיתוף הפעולה בין החינוך והמסגרות הפורמאליות והבלתי פורמאליות.  המנכ"ל התרשם מההישגים והאתגרים העומדים בפני מורי התיכונים כיום, וכן שוחח עם כל אחד ואחת מהמורים שנכחו במפגש ושאל במה הם היו משפרים ומשנים את נהלי המשרד ביחס לתחום הדעת שלהם. בסיכום דבריו הדגיש אבואב כי ברור שהעבודה הנעשית בתיכון "רוטברג" מקורה בתשוקה אמיתית לחינוך וכי התרשמותו מהצוות החינוכי הינה רבה ביותר.

מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבוהב, ציין לשבח את ההשקעה של העירייה ביצירת סביבת לימודים נעימה ומודרנית לתלמידים, ואת היזמות והחדשנות כפי שנחשף אליהם במהלך הביקור.

מנהלת אגף החינוך, שלומית שפיגלבלט, סיכמה:

"בתום ביקור מוצלח ומרגש של מנכ"ל משרד החינוך, מר שמואל אבואב, במוסדות החינוך בעיר, אני מלאת גאווה במנהיגות החינוכית של היישוב שהצליחה לרגש ולשקף את העשייה המקצועית היומיומית עם הנשמה היתרה, וזכתה לפרגון רב ושבחים ממנכ"ל משרד החינוך. גאה להוביל מערכת חינוך עם אנשי חינוך עם ברק בעיניים, שחולמים, פורצים גבולות ומקדמים חינוך מיטבי למצוינות"

צור קשר

הצטרפו לניוזלטר שלנו