באת הביתה

ברוכים הבאים לרמת-השרון,

אני רוצה לברך אתכם על החלטתכם לגור ברמת-השרון. אני בטוח שמחשבה רבה הושקעה בטרם התקבלה ההחלטה.

בחרתם  נכון.
באתם הביתה.

אני כאן בשבילכם. ואיתי כל עובדי העירייה.

בימים אלה עלה אתר חדש לאוויר.באתר זה, תמצאו שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות המקומית ולזרועותיה. אני רואה באתר האינטרנט העירוני ערוץ קשר חשוב בין הנהלת העיר לבין התושבים, כמו גם כלי משמעותי בחיזוק המעורבות הציבורית והקהילתית של תושבי העיר.
רמת השרון עוברת שינויים בכל תחומי החיים: שכונות חדשנות נבנות, בתי ספר, גנים, כבישים חדשים נסללים, מבני ציבור חדשים מוקמים ואנו זוכים לפריחה דמוגרפית, חברתית, קהילתית וכלכלית. אנו צופים כי בשנים הקרובות אוכלוסיית רמת השרון ל-80,000 תושבים ונערכים בהתאם.
עיריית רמת השרון דואגת מידי יום לאיכות החיים ולרווחתם של תושבי העיר, לפיתוחה של העיר ולשמירה על ניקיונה. העירייה בהנהגתי השקיעה בשנים האחרונות משאבים רבים בחינוך, תרבות, צעירים, שירותים חברתיים ועוד.
רמת השרון החלה כישוב חקלאי. כמאה שנים עברו מאז היווסדה והקילה החקלאית שבה עדיין חיה ובועטת.

רמת השרון ידועה באווירה הקהילתית שלה. אין תענוג גדול מלפגוש שכנים ומכרים ולברכם לשלום. העיר התברכה בהון אנושי יוצא דופן, של קהילה חמה ומחבקת, פעילה, משתפת ומשתתפת. אני מזמין אתכם לגלוש, להתעדכן וליהנות מהשפע הרב אותו מציעה רמת השרון , בכל ימות השנה.

תודתי להנהלת העיר, חברי מועצת העיר, מנכ"לית  העיריה, יו"ר ועד העובדים ועובדי עיריית רמת השרון המסורים. תודה לכל הגופים, הארגונים, התורמים והשותפים הרבים שלנו לפריחה העירונית. תודה לכם התושבים על הבעת האמון ושיתופי הפעולה.

הנגשנו  עד כמה שניתן את ההליכים הנחוצים לצורך קליטה יעילה ונוחה בעיר. אין צורך בהגעה לבית העירייה. כל התהליך נמצא בכף היד. בלחיצת כפתור.

שיהיה בהצלחה.

שלכם באהבה גדולה,

אבי גרובר

ראש עיריית רמת השרון

הדרך שלכם הביתה מתחילה פה

אנא עקבו אחרי סדר האייקונים

שלב הראשון נמליץ לך לשנות את הכתובת שלך (שלב זה, ישרת אותך בעתיד כאשר תרצה להוציא תו חניה, לפתוח תיק בארנונה ועוד)

                                   

אגף החינוך בעיר אמון על כל מערכת החינוך הפורמלית בעיר, ממעונות הילדים ועד כיתה י"ב, בלחיצת כפתור אחת תוכל לרשום במקום אחד את כל ילדיך למוסדות החינוך בעיר לפי הגיל של כל אחד.

                                   

תאגיד המים שרונים אחראי לספק מים לכל לקחותיה, תושבי העיר, בלחיצת כפתור תוכל לבצע את כל תהליך פתיחת חשבון המים ישירות מאתר האינטרנט וללא כל מאמץ.

                                   

הידעת?! כיום ניתן לקבל את חשבון הארנונה ישירות למייל. שירות קבלת חשבון הארנונה במייל מאפשר לקבל את החשבון ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני בקלות, בנוחות וללא ניירת מיותרת. בלחיצה על הכפתור למטה תוכל לפתוח בקלות ובנוחות תיק ארנונה ולמלא טופס מקוון לקבלת חשבון הארנונה למייל

                                     

מחלקת תווי החניה בעיר אחראית על תווי חניה המאפשרים לתושבים לחנות ברחבי העיר ללא תשלום, החניה מותרת לפי תחום חניה מוסדרת בסימון בצבע כחול לבן ובתחום חניה בסימון המדרכה בצע לבן על פי אזור המגורים (תו דייר). לקבלת תו החניה עליך ללחוץ הכפתור למעלה ולהציג את כל המסמכים הדרושים.

                                       

המוקד העירוני מהווה כתובת מרכזית לפניות ודיווחים אודות מטרדים ומפגעים עירוניים, מטרת המוקד לספק שירות איכותי, מהיר ויעיל לתושבי העיר והוא פועל 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה. ישנ מספר דרכים ליצור קשר עם המוקד, לחץ למטה וקרא עוד על יצירת הקשר עם המוקד העירוני.

                                         

מידי שנה יש עשרות אירועים עירוניים גדולים כגון: אירועי פורים, אירועי קיץ, חגיגות ערב יום העצמאות, טקסים ואירועים לרווחת התושבים, שוק קח תן, אירוע יוצרים ועוד… תוכל להיכנס גם ליד לבנים שם תוכל ליהנות ממופעים, הצגות, הרצאות, שבתרבות ועוד.

                                         

תוכל להצטרף לניוזלטר של רמת השרון, לקבל עדכונים שיכולים לעניין אותך ולהשאיר אותך מעודכן, בכל מיני נושאים הקשורים לעיר.

                                         

תושב יקר,

הגענו לסוף המסלול לקליטתך בעיר , אנו ממליצים לך להמשיך לשוטט באתר האינטרנט העירוני ולקבל מידע בכל הנושאים שמעניינים אותך.

כייף שבאת הביתה!

צור קשר

הצטרפו לניוזלטר שלנו