אתר ה-GIS העירוני

אתר ה-GIS, מערכת המידע הגיאוגרפי, הינו מאגר נתונים ממוחשב ומבוסס מפה של שטחי העירייה, המשמש ככלי לסיוע בקבלת החלטות, ומאפשר מתן שירות יעיל ושקוף לתושב באמצעות האינטרנט.

המערכת מאפשרת להציג מידע רב באמצעות ממשק אינטרנטי על בסיס מפה, לרבות צילומי אוויר לפי חתך שנים, מיפוי מבנים ומוסדות ציבור, ומידע הנדסי מדויק, כולל מיפוי ייעודי קרקע ותשתיות, איתור כתובת/גוש וחלקה וכדומה.

האתר מאפשר שיטוט בתלת ממד ברחובות העיר, על בסיס טכנולוגיית  Google street view. כל שעליכם לעשות על מנת לצאת לסיור הוא ללחוץ על הלינק המופיע כדמות בחלק העליון של האתר, ו"לגרור" לרחוב הרלוונטי. סיור נעים 🙂

בנוסף, מעניק האתר גישה ישירה לתיקי הבניין, ואפשרות צפייה בגרמושקות. זאת על-ידי הזנת כתובת ו/או גוש חלקה, ולחיצה על הלינק "לצפייה בתיק בניין". באפשרותכם לצפות בשכבות מידע חדשות ומעודכנות, ולעשות שימוש במגוון יישומים, לרבות מיפוי מיקום מכולות גזם, מוסדות ציבור, אנטנות סלולריות, גני ילדים, מיפוי שכבות תכנון מחוזיות וארציות, עדכון ייעודי קרקע, אתרים לשימור, מיפוי אוכלוסין, אופציה לחישוב או ייצוא לאקסל לפי שטחים ועוד.

בסרגל הבחירה שבמסך הראשי תמצאו קישור לאתר מותאם לגישה דרך מכשיר הסלולר שלכם. לכניסה אליו, עליכם פשוט להקליד בדפדפן את כתובת אתר עיריית רמת-השרון, וללחוץ על הלינק "לכניסה למפה מותאמת לסלולר".

עיריית רמת-השרון משקיעה משאבים רבים במגוון יוזמות המבוססות על טכנולוגיה מתקדמת, שתכליתן לשפר את איכות החיים בעיר, ולבסס את רמת-השרון כעיר חכמה ונגישה, אשר דואגת לשיפור השירות לתושב, תוך שימת דגש על התייעלות מתמדת וחסכון במשאבים.

קישורים לאתר ה- GIS העירוני

כניסה לאתר ה-GIS העירוני

כניסה לאתר ה-GIS בסלולר

צור קשר

  • moked106@Ramat-Hasharon.muni.il

הצטרפו לניוזלטר שלנו