אשכול מנור

אשכול מנור שואף להוות בית שני לקהילה הבאה בשעריו: ילדי הגנים, הוריהם והצוותים החינוכיים של הבקר והצהרונים. השאיפה היא ליצור תחושת שייכות ומשפחתיות לכל גן בנפרד ולאשכול כולו. הצוותים החינוכיים קשובים לליבם של הילדים והוריהם כדרך חיים, כשהמטרה היא ליצור יחד שפה משותפת של תקשורת מכבדת והקשבה מלאה.  אנו מאמינות בחינוך המושתת על ערכים של נתינה, ערבות הדדית, מעורבות ותרומה לקהילה. חינוך המטפח אקלים חינוכי מיטבי ומונע אלימות. טיפוח ערכי המסורת והמורשת בשיתוף הורים ושילובם בחיי הגן.

האשכול שואף לתת לילדי הגנים מסגרת חינוכית המכינה אותם לחיים בחברה עתידית, באמצעות יצירת סביבה חינוכית מגוונת הכוללת בין היתר תשתיות טכנולוגיות ומדעיות ופעילויות העשרה רבות. טיפוח יוזמות ועידוד התפתחות אישית תוך למידת מיומנויות בהן יוכלו ילדי הגנים להשתמש בגן, בבית הספר ובכל תחנה בחייהם. יצירת סביבת למידה המעודדת סקרנות טבעית ותהליכים של ביטוי עצמי, זיהוי והרחבת יכולות ותחומי עניין של כל ילדה וילד.

 

מידע על האשכול

אשכול מנור מאגד בתוכו ארבע כיתות גן במתחם המהווה ריאה ירוקה וקסומה בצידה המזרחי של העיר. האשכול בהנהלתה של איריס דנון, בעלת ותק של 28 שנה בחינוך והובלה של צוותים חינוכיים.

באשכול 127 ילדים הלומדים בגני טרום-טרום חובה, טרום חובה, ושני גני חובה.

הצוותים החינוכיים כוללים ארבע גננות אם, ארבע גננות משלימות ועשר תומכות הוראה (סייעות).

האקלים החברתי בין בנות הצוות מאופיין בלכידות וגיבוש חברתי תוך כיבוד השונות והייחודיות של כל גננת ותומכת הוראה. באשכול פעילויות העשרה בנושא חינוך סביבתי, חינוך גופני, מוסיקה, תיאטרון ואומנות.

מצבת כח אדם

גן הדס- טרום טרום חובה

גננת אם – שני ג'רפי

גננת משלימה – גילי דקר

תומכות הוראה – שיראל חן ויעל פרץ

גן דגנית – טרום חובה

 גננת אם – שיר סנדלר

גננת משלימה- מזל פאר

תומכות הוראה – מילי שרם ויעל ששון

גן הדר – גן חובה

גננת אם – שי רודובסקי

גננת משלימה – סימה וילנצ'יק

תומכות הוראה – שרית ממן ושלי חכם

גן נורית – גן חובה

גננת אם – שיר סלע

גננת משלימה – אתגר אלפסי

תומכות הוראה – רחל קשטיאן ורחל אדרי

תומכת הוראה משלימה בכל הגנים – שרית בן דיין

תומכת הוראה נוספת לגנים הדר ונורית- אתי יחזקאל

צור קשר

הצטרפו לניוזלטר שלנו