עירייה > תרבות בעיר > יוגה בפארק הנצח

יוגה בפארק הנצח

בכל יום שישי בשעה 8:00 בבוקר

ויניאסה יוגה עם המדריכה אורית אופיר

הפעילות ללא תשלום.

יש להצטייד במזרן, מגבת ומים

יש למלא טופס הצהרת בריאות

טופס הצהרת בריאות

  • אני הח"מ מצהיר/ה בזאת :

אורית אופיר
מורה מוסמכת לויניאסה יוגה,yin yoga ,  פילאטיס וצ'יקונג. אורית מעבירה תרגולים מגוונים וסדנאות העמקה, מורה באירוע היוגה הגדול "יוגה ערבה", יוזמת ומנחה את פרויקט יוגה בשקיעה בהרצליה. במהלך שנים בזכותה התקרבו אנשים רבים ליוגה עם כל המשמעויות. אורית על סמך עברה המקצועי כרקדנית, משלבת ומביאה לידי ביטוי בשפה תנועתית מלאת זרימה, מעוגלת ומדויקת לגופנו, ומביאה את חניכיה לשילוב הגוף והתודעה. יחד נוצרת תנועה ונשימה מסונכרנים.
לאורית היוגה היא דרך מהנה להתנתק מלחצים ,כפי שקרה לה שעסקה בעברה המקצועית בתחום הפרסום והיוגה. בהדרגה היוגה תפסה מקום עיקרי. לאט לאט הפכה אורית למקצוענית שהעיסוק ביוגה משולבת בפילוסופיה, התמקצעות מלווה בספרים שהאירו את נפשה, עד שהתחביב שלה הפך למקצוע. בכך השתנו חייה. בשבילה יוגה היא דרך חיים, שבה לומדת ומלמדת, מעמיקה ומעשירה את חייה וחיי חניכיה בידע, מציאת דרכים יצירתיות להשתעשע בסדנאות יצירתיות, לפגוש בדרך אנשים ומורים המעשירים שמרחיבים את עולמה ועולמם.

"זוהי זכות גדולה בהעברת הקסם לאחרים"- דברי אורית, בכך היא מיישמת דרך חיים, את האהבה לעסוק במה שהיא אוהבת ולאהוב את מה שהיא עושה ….ומצטטת "קרן אור בודדה יכולה להניס צללים רבים" אמר פרנציסקוס מאסיזי והדלאי לאמה אמר " הדת שלי היא טוב הלב"

ואני? משתדלת להאיר ולנשום אל הלב."

הצטרפו לניוזלטר שלנו


אני מאשר קבלת דיוור אלקטרוני

יוגה בפארק הנצח

ליצירת קשר