חינוך

שימו לב, בשל עבודות שיפוץ במתחם אגף החינוך בנווה מגן, החל מיום א' 23/07 השירות המקצועי לתושבים יינתן במקומות הבאים: השירות של אגף החינוך והשירות הפסיכולוגי ,יינתן באופן זמני במתחם יד-לבנים ברח' המחתרת 3.
קבלת הקהל והשירות לתושבים ינתנו ע"פ שעות הקבלה הקבועות וזאת עד לסיום השיפוץ. אנו מתנצלים על אי הנוחות הזמנית במהלך העבודות.
לשאלות ופרטים נוספים התקשרו לאגף החינוך בטלפון 03-7602444.

 


 

טפסים להורדה:

טופס בקשה לביטול רישום

טופס בקשת העברה

»כתב הצהרה והתחייבות להורים עצמאיים (לא נשואים, גרושים/פרודים/יחידניים)

טופס בקשה ללימודי חוץ

 תוצאות שיבוץ לגני הילדים

ניתן לצפות פרטי השיבוצים לגני הילדים לשנת הלימודים תשע"ח
לצפייה בתוצאות השיבוץ
לחצו כאן
ייעוד הגנים תשע"ח

לשימת ליבכם:
👈🏻ניתן להגיש ערעור על השיבוץ באמצעות אתר האינטרנט עד תאריך 18/6.
👈🏻באחריות ההורים שבחרו בכך בתהליך הרישום – לוודא שאכן השלימו את כל שלבי הרישום לגן יול"א; היה והתהליך לא יושלם – ישונה השיבוץ באופן אוטומטי במהלך החודש הקרוב לגן חצי יום.
לפרטים נוספים ניתן לפנות לאגף החינוך, מחלקת קדם יסודי 03-7602454 או בדוא״ל

רישום לחטיבות הביניים שלב שני- בחירת מסלולים וחברים

 

להורים שלום,
להלן הבהרות בנוגע לרישום למסלולי חטיבות הביניים:

• בהחלטת ראש העירייה, מר אבי גרובר, כיתות העשרה ספורטיבית תפתחנה במתכונת של כיתות ספורט ממוינות בשתי חטיבות הביניים.

• בחטיבת הביניים "עלומים" תיפתחנה שתי כיתות ספורט ממוינות; אחת מהן במקום כיתת העשרה ספורטיבית .תלמידי שתי הכיתות קיבלו הודעות על קבלה או אי קבלה.

• בחטיבת הביניים "עלומים" – לתלמידים אשר לא נבחנו לכיתות הספורט הממוינות ,לא ניתנת, במסגרת הרישום האינטרנטי ,אפשרות לבחור בכיתות אלה. יש לבחור שלושה מבין המסלולים המוצעים.

• בחטיבת הביניים "קלמן" תפתח כיתת ספורט ממוינת במקום כיתת העשרה ספורטיבית.
מיונים יתקיימו ביום א' הקרוב רק לתלמידים מבתי הספר המזינים את "קלמן" (אוסישקין, הדר ואורנים) ; להבהיר, תלמידים מבתי ספר אלו אשר נבחנו לכיתת הספורט בעלומים ולא התקבלו אליה, יוכלו לגשת למיונים שיערכו לכיתת הספורט ב"קלמן" בשבוע הבא.
תלמידים המעוניינים בכך, מתבקשים לסמן במקום המתאים במסגרת הרישום האינטרנטי את בחירת כיתת הספורט ההישגית ב"קלמן" ובנוסף שלושה מסלולי העשרה מבין המוצעים במסגרת חטיבה זו. תוצאות המיון ושיבוץ לכיתה יימסרו , כמו לכל שאר הכיתות, רק לאחר ה-15.8.17.

• בחטיבת הביניים "קלמן" – לתלמידים אשר לא נבחנו לכיתות הספורט הממוינות ,לא ניתנת, במסגרת הרישום האינטרנטי ,אפשרות לבחור בכיתות אלה. יש לבחור שלושה מבין המסלולים המוצעים.

• מבקשים לחדד, במסגרת בקשת חברים, ניתן לכתוב חברים רק מבתי הספר המזינים.

למידע ופרטים נוספים, מוזמנים לפנות לאגף החינוך בטלפון 03-7602445/7 או בדוא"ל: orit_l@ramat-hasharon.muni.il;revital_m@ramat-hasharon.muni.il

לאתר השיבוץ לחטיבות הביניים

טפסים להורדה
טופס הצהרת בריאות
כרטיס תלמיד


בכל שאלה/פניה ניתן ליצור קשר עם אגף החינוך בטלפון: 03-7602445/7 או באמצעות המייל: orit_l@ramat-hasharon.muni.il, revital_m@ramat-hasharon.muni.il

 

הנחיות לביצוע רישום:

 1. 1. נכנסים לאתר העיריה לקישור "רישום לחטיבות הביניים לשנה"ל תשע"ח – שלב שני" .
 2. 2..יש למלא בשדות המתאימים : מספר ת.ז של התלמיד/ה , מספר ת.ז. של ההורה, קוד אבטחה
  המוצג בתמונה .
 3. 3. לאחר מילוי השדות יש ללחוץ  חץ "המשך".
 4. 4. ברישום בשלב זה יופיע שם החטיבה אליה שובצ/ה התלמיד/ה בצד ימין בחלקו העליון של הדף
  ופרטי התלמיד/ה
 5. 5. יש לסמן בשדות החובה:
 • • האם התלמיד/ה ניבחנ/ת לכיתת האתלטיקה ההשגית בבית ספר עלומים
 • • האם ברצונכם להתמיין לכיתה המדעית טכנולוגית ונבחנתם.
 • • האם ברצונכם להתמיין לכיתת ספורט בעלומים – כיתה שניה
 • • אני מעוניין בכיתת הספורט הנוספת . שנייה בעלומים וראשונה בקלמן (בהתאם למיונים שעברתי ).
 1. 6. יש לבחור שלושה מסלולים מבוקשים (חובה לציין שלושה מסלולים שונים). במקרה בו בנכם/בתכם לא יתקבלו לאיזה מהמסלולים הממוינים (לעיל). שימו לב על תלמידי שתי כיתות הספורט בעלומים שקיבלו הודעה על קבלה לכיתות לבחור מסלולים כחלק מההתנהלות בתוך טופס הרישום.
 2. 7. עליכם לסרוק ולשמור במחשבכם האישי כקובץ ולעלותו באתר השיבוץ (סעיף 8 להלן) :
 1. 8. יש להוסיף את הקבצים ע"י לחיצה על "עיון" ולאחר מכן לחיצה על כפתור "הוסף" , לאחר מספר שניות תראו את קליטת המסמך ע"י האתר.
 2. 9. יש לבחור ארבעה חברים שונים: אנא הקפידו לציין שם פרטי + שם משפחה של החברים.
 3. 10. לאחר מילוי כל הפרטים כסדרם יש ללחוץ על חץ "המשך"
 4. 11.לקראת סיום תקבלו דף עם כל הפרטים אותם מילאתם. מומלץ להדפיס את העמוד המסכם ורק
  לאחר מכן יש ללחוץ בחץ  "יציאה" ולוודא כי מופיעה ההודעה : " בקשתך נקלטה בהצלחה".
 5. 12. בכל שאלה/פניה ניתן ליצור קשר עם אגף החינוך בטלפון: 03-7602445/7
  או באמצעות המייל: אורית לבון  רויטל משעני
 6. 13. לצורך פניה מסודרת יש למלא פרטים ולשלוח בדוא"ל : שם התלמיד/ה ומספר ת.ז. של התלמיד/ה
  ע"מ שנוכל לחזור עליכם בהקדם.

 

 

רישום חטב - אינטרנט_1 (003)

רישום חטב - אינטרנט_2 (003)
רישום חטב - אינטרנט_3 (003)

 

 קו-רמש

דבר ראש אגף החינוך

חינוך הוא חובתה של החברה כלפי בניה ובנותיה; חינוך הוא האחריות של הכלל כלפי הפרט, של המבוגר כלפי הצעיר, של הדור הזה כלפי הדורות הבאים. חינוך הוא הציווי של הטוב ושל המוסרי ושל היושרה להיאבק בכל הרע – מבפנים ומבחוץ, למגר כל איום על ערכי היסוד של החברה הדמוקרטית, ההומניסטית והליבראלית, ולהבטיח כי כבוד האדם והשוויון ימשיכו ויובילו כל אדם באשר הוא אדם.

טיפוח תפיסה רחבה ועמוקה של אחריות בקרב כל ילד וילדה, במצפונם של כל נער ונערה, הוא-הוא ליבו של כל תהליך חינוכי. אחריות הצומחת מתוך ערכי כבוד האדם והשוויון – היא המחויבות של כל אדם כלפי זולתו, כלפי הקהילה בה הוא חי, כלפי החברה בה הוא חבר, כלפי העם אליו הוא משתייך, כלפי המדינה שהוא אזרח וריבון בה, כלפי זכויות האדם בכולי עלמא. אדם הפועל רק עבור עצמו או באופן תמידי מחויב קודם כל כלפי עצמו – הוא אדם החוטא לאחריותו. המשפחה נושאת באחריות משלה לחינוך הדור הצעיר בשנות התפתחותו והתבגרותו, ובמקביל אליה – תוך שיח ותיאום הדדי – מערכת החינוך נושאת באחריות משלימה לכך. דומני, כי על אף הקשיים הרבים הקיימים בכל מערכת כארגון גדול ורחב, אין תחליף לקיומה של מערכת חינוך ציבורית כקובעת מדיניות בתחום החינוך, כמתעדפת בין צרכים ודרישות, כגורם רגולטורי מקצועי. מערכת שכזו פועלת גם היא מתוך אחריות ציבורית רחבה ועל בסיס מצע מקצועי נרחב ושיטתי. אגף החינוך בעיריית רמת השרון פועל בצוותא עם הגורמים הרלוונטיים במשרד החינוך להבטיח מערכת חינוכית מצוינת עבור ילדי וילדות רמת השרון. תחת מדיניות-העל של הדרג הנבחר בראשות העיר – ראשת העיר וחברי מועצת העיר – אנו פועלים לקדם את פיתוחם של מוסדות החינוך, קליטתם של אנשי חינוך מעולים, טיפוח יצירתיות וחדשנות בתכניות לימודים, הטמעת מתודולוגיות הוראה מגוונות, הנגשה מתאימה לכלל הילדים שלהם צרכים מיוחדים ואימוצם היום-יומי לליבה של הקהילה, קיום שיח פתוח ומכבד עם הורי התלמידים והתלמידות ונציגיהם. לצד כל אלה אנו פועלים לקדם תכניות רב שנתיות שיבטיחו את התפתחותה של מערכת החינוך בהתאם להתפתחותה המתוכננת של העיר וצרכיה בשנים הבאות. בצוות אגף החינוך פועלים אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחומיהם השונים, פדגוגיים ומינהליים, האמונים כל אחד ואחת על קידום מטרות האגף. אלה מצויים בקשר רציף עם גני הילדים, עם בתי הספר היסודיים והעל-יסודיים, עם גורמי הטיפול השונים, עם מחלקות העירייה הרלוונטיות, עם אגפים ומחלקות במשרד החינוך, עם המפקחים והמפקחות, עם ארגוני החינוך המשלים (הבלתי פורמאלי), עם עשרות רבות של גורמים חיצוניים המייעצים למערכת החינוך בעיר כמו גם המספקים לה את שדרוש לה מבחינה ארגונית ותשתיתית. בעולם בו המציאות משתנה בתדירות מהירה, על אגף החינוך לראות ב"שינוי" כקבוע ובאופן תמידי לקדם את המחר במערכת החינוך במוכנות טכנולוגית, ארגונית, תקציבית, אנושית, מקצועית, סביבתית, משפטית, חברתית. ואולם בליבת כל אלה שרירה ועומדת המחויבות המרכזית והעליונה של כולנו להגשמתה של מטרת החינוך: להבטיח כי הדור הבא יהיה מחויב יותר לזולתו, לקהילתו ולחברת בני האדם יותר מהדור שקדם לו; להבטיח את טוב הלב בכל אחד ואחת; להבטיח את משילות הערכים האנושיים בקרב החברה כולה. להבטיח כי נחייה כולנו חיים אחראיים.כולנו, צוות אגף החינוך, איננו חפים מטעויות או מאי הצלחות ואנו נשמח לקבל כל פנייה בכל נושא ולתת מענה מיטבי ככל הניתן ובאופן מקצועי, הוגן, אחראי. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ויתרה מכך להשתתף ולקחת חלק בפעילות הענפה הנוגעת לקהילה כולה.

עבורכם ובשבילכם, באחריות –
ד"ר אורי ארבל-גנץ
מנהל אגף החינוך

קו-רמש

תכנית האב לחינוך – יצאה לדרך
עיריית רמת השרון מקדמת תכנית אב לחינוך
ומזמינה את תושבי העיר להביע דעה, עמדה והצעות לטווח הקצר והארוך במייל בכל נושא הנראה לכם רלוונטי לתחומי החינוך בעיר.
התהליך מתבצע בשילוב בעלי תפקידים ממערכת החינוך בעיר, ממחלקות העירייה, אנשי מקצוע בתחומים רלוונטיים, נציגי ציבור, אקדמיה והקהילה. מלבד קבוצות העבודה, ומפגשים שיתקיימו באופן בלתי אמצעי עם הציבור, לרבות סקר עמדות וציפיות.

איך תיראה מערכת החינוך ברמת-השרון בשנת 2027? במתחם אשכול-פיס הושקה תכנית אב לחינוך, אותה מוביל ראש העיר אבי גרובר. האירוע נערך בהשתתפות סגן ומ"מ ראה"ע ומחזיק תיק החינוך עידן למדן, סגנית ראה"ע דברת וויזר, ראש אגף החינוך ד"ר אורי ארבל גנץ והצוותים המקצועיים באגף החינוך, צוות הנהלת העירייה, נציגי הנהגת ההורים, נציגי ציבור, תושבים ועוד.
מטרת תכנית האב הינה לגבש את המדיניות בתחומי החינוך בעיר בחשיבה אסטרטגית לשנים הבאות עם וועדת היגוי וצוותי משנה.

למצגת תכנית אב לחינוך ברמת-השרוןלחצו כאן

תכנית בתי הספר הצומחים הוצגה במפגש עם הציבור

מפגש שיתוף ציבור פורה התקיים (ד' 14/03) במתחם אשכול פיס במעמד ראש העיר אבי גרובר, מנכ"לית העירייה שירלי פאר יגרמן, מנהל אגף החינוך ד"ר אורי ארבל גנץ וצוותו, צוות הנהלת העירייה, אנשי משרד החינוך ומיטב אנשי המקצוע. התקיימו שני מפגשים, בהשתתפות פעילה של ההורים ובמסגרתם הוצגו כל התכניות, הדמיות וכל המידע לקראת הקמת בתי הספר הצומחים ברחוב העבודה ובמזרח העיר בשכונת מורשה.
צפו במצגות עם כל המידע על בתי הספר הצומחים
למצגת ביה"ס אלי כהן לחצו כאן
למצגת ביה"ס ע"ש קלמן לחצו כאן 

קו-רמש

ישיבת מועצת עיר חגיגית בסימן פתיחת שנת הלימודים תשע"ז

עיריית רמת-השרון קיימה ישיבת מועצת עיר חגיגית (א' 04/09) בסימן פתיחת שנת הלימודים תשע"ז במסגרתה עדכן ראש העיר אבי גרובר את החזון שלו לבניית בתי-ספר חדשים ברחבי העיר ובהם מספר קטן של תלמידים בכיתות מרווחות.
למצגת לחצו כאן
הישיבה התקיימה במתחם תיכון "אלון" ובהשתתפות חברי מועצת העיר, צוות אגף החינוך בראשותו של ד"ר אורי ארבל גנץ, מנהלי/ות בתיה"ס, הנהגת ההורים, תושבי העיר ואורחים נוספים.
בפתח הישיבה הציג ד"ר אורי ארבל-גנץ מנהל אגף החינוך, את ההערכות והמשאבים שהושקעו ע"י אגף החינוך לפתיחת שנת הלימודים.
למצגת לחצו כאן
בהמשך הציגה מנכ"לית העירייה, שירלי פאר יגרמן  את פרויקט הענק של שיפוצי הקיץ, במסגרתו שודרגו מוסדות החינוך והגנים בעיר עם תקציב של למעלה מ-18 מליון ₪.
למצגת
לחצו כאן

מנהל אגף החינוך : ד"ר אורי ארבל-גנץ

  טלפון:           03-7602444

   פקס:            03-7602400

 כתובת:         יצחק שדה 4

 דוא"ל

 קבלת קהל:

ב' – 9:00-12:00
ה'  9:00-12:00

ג' – 16:00-18:00

פגישה עם מנהל האגף יש לקבוע בתאום מראש

 

 

קו-רמש

נתונים לשנת-הלימודים תשע"ז במערכת החינוך ברמת-השרוןלחצו כאן

>>פרטי הקשר הנהגת הורים ישובית  רמת השרון