פרויקט הפחים הכתומים יוצא לדרך בשיתוף הצעירים

המחלקה לאיכות הסביבה גייסה בני הנוער לטובת מערך הסברה על פרויקט הפחים הכתומים למיחזור. הצעירים התכנסו (12.7 ד') בחדר הישיבות בבניין העירייה לפגישת עבודה, שבמסגרתה נחשפו לנושא חוק האריזות והבינו מה ניתן להשליך לפח הכתום ולסוגי פחי המחזור השונים.

עיריית רמת-השרון בשיתוף תאגיד המחזור "תמיר", פרסו לאחרונה מאות פחים כתומים לאיסוף פסולת אריזות ברחבי העיר. הפחים הכתומים הוצבו לצד הפחים הירוקים אשר יאפשרו בשלב הראשון לתושבים המתגוררים בבניינים להפריד ולמחזר פסולת אריזות. בשלב השני, בחודש נובמבר, יוצבו פחים כתומים נוספים שישרתו גם את התושבים המתגוררים בבתים צמודי הקרקע.

נזכיר, כי הפח הכתום מיועד לכלל האריזות הביתיות כגון: אריזות פלסטיק- אריזות מזון, אריזות של מוצרי טיפוח וניקיון, שקיות ניילון. אריזות מתכת- קופסאות שימורים, קופסאות תחליפי חלב וקרטוני משקה. התושבים יסייעו ביצירת סביבה ירוקה בעזרת הפרדת האריזות לפח הכתום, ובכך יוכלו להגדיל את כמות הפסולת הממוחזרת בישראל ולצמצם את כמות הפסולת המועברת להטמנה ומזיקה לסביבה.

בימים הקרובים יצאו בני הנוער לשלב הראשון: מסע הסברה מדלת לדלת בשכונת רובע הדר ונווה רסקו. יצוין, כי כל תושב יקבל סל ודף הסבר על הפחים הידידותיים החדשים. אנו קוראים לתושבים להיות קשובים וסובלניים לבני הנוער.
לפרטים נוספים והרחבה: יש לכם שאלות/הערות/בקשות? פנו אל נציגי המחלקה לאיכות הסביבה במייל
בטלפון: מחלקת תברואה – פניות תפעוליות: 03-5483837 /03-5496623
מחלקת איכות הסביבה 03-5483879

 

Written by

Comments are closed.